Narlıdere Siemens Servis

Avrupa’nın en büyük teknoloji holdingi olma ünvanına sahip Siemens, beyaz eşyaları, elektronik eşyaları ve küçük ev aletleri ile Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarının başında gelmektedir. Ürünlerinin kalitesini ve farklılığını ispatlamış Siemens, Türkiye genelindeki servis hizmetleri ile de satış sonrası memnuniyeti garanti etmektedir. İzmir’de gelişmiş bir teknik servis ağına sahip olan Narlıdere Siemens Servis, Narlıdere civarındaki Siemens kullanıcılarının hizmetindedir.

İhtiyaç duyduğunuz her an Narlıdere Siemens Servis, donanımlı araçları ve işinde uzman profesyonel ekibi ile aynı gün içinde, Narlıdere bölgesinde hizmet sunmaktadır. Servis hizmeti sırasında üründe parça değişikliği yapıldığı takdirde, kullanılan parçalar 1 yıl boyunca garantilidir. Çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat boyunca 444 78 56 numaralı telefon ile hizmetinizdedir. Servis talebiniz alındıktan sonra, uzman ekibimiz ve donanımlı araçlarımız ile en kısa sürede servis hizmeti sağlanmaktadır.Öncelikli olarak ürün arızası yerinde giderilmeye çalışılmakta, eğer giderilemeyecekse bir durumdaysa ürün yerinden alınmakta, anca en kısa sürede arızası giderilip geri getirilmektedir.

Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan firmamız, bu yüzden yüksek kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışına sahiptir. Tartışmasız kaliteye sahip Siemens ürünleri, satış sonrası destek kalitesi ile de Narlıdere Siemens Servis olarak, günün ihtiyaç duyduğunuz her saatinde, uzman ve bilgili ekibi, tam donanıma sahip araçları ve bir yıl garantili parçaları ile Narlıdere’ de hizmetinizdedir.

İzmir Siemens Servis Hizmeti Almak için Tıklayınız