Karabağlar Siemens Servis

Siemens markasının ürünlerine ilişkin arıza konularında siz değerli müşterilerimize Karabağlar Siemens servis olarak hizmet vermekteyiz. Özel servisimiz sizlere cihazınızda arıza yapıp değişen her parça için 1 yıl garanti tanımaktadır. 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizden bizleri aradığınızda, ilgili personelimiz sorununuzun ne olduğunu dinleyerek, doğru hizmetin bir an önce size ulaştırılması için görevli ekibimize bilgi aktarır. Sonrasında servisimiz donanımlı araçlarımızla bulunduğunuz noktaya ulaşarak hizmetini gerçekleştirir.

Güler yüzlü ve aydınlatıcı bir hizmet şeklini esas alan uzman ekibimiz, sorunlarınızın ne olduğunu saptayarak ve parça değişimi gibi konularda sonraki kullanımlar için bilgi vererek farkını ortaya koyar. Hizmet kalitemizde esas olan sizlerin memnuniyetidir. İzmir’in en büyük ve kalabalık bir ilçesi olan Karabağlar Siemens servis olarak çözüm odaklı çalışmalar içindeyiz.

Karabağlar Siemens servis olarak yılları aşkın tecrübemiz ile, Siemens markasının yedek parça ve tamir işlemlerini güvenceli bir hizmetle yerine getirmekteyiz. Bir Özel servisten çok daha fazlasını isteyen müşterilerimiz için ve kesintisiz bir şekilde ayrıcalıklı olarak çalışmaktayız. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda bizzat belirlemiş olduğumuz servis haritamız ile tüm noktalara hakim bir hizmet ağına sahibiz. Bu nedenledir ki bizleri arayan müşterilerimize bir an önce ulaşmakta ve sorunun çözümü için gereken müdaheleyi yapmaktayız. Bunun için bizlere çağrı merkezimizden ulaşarak yardım isteyebilirsiniz.

İzmir Siemens Servis Hizmeti Almak için Tıklayınız