Gaziemir Siemens Servis

Siemens kaliteli beyaz eşya ürünleriyle birçok insanın tercihi haline gelmiştir. Siemens Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde bulunmakta olan beyaz eşya markasıdır. Siemens yetkili servisleri yaygın servis ağları ile hizmetinizdedir. Siemens’in online servis kaydı ile satış sonrası montaj, bakım ve onarım ihtiyaçlarınız karşılanır. Bu imkân Gaziemir Siemens Servis için de geçerlidir.

Siemens ürünleri şunlardır; Buzdolapları, derin dondurucuları, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, aspiratör, süpürge, kahve makinesi, ekmek kızartma makinesi, su ısıtıcıları, tost makinesi, çay makinesi, robot, blender, tost makinesi, meyve sıkacağı, ütü ve klimadır. Bu çeşitli ürünlerin tabii ki bazen servise ihtiyaçları oluyor. Bu servisler artık bir telefon kadar uzağınızda. Servis elemanlarımız ise kaliteli ve tecrübeli kişilerden oluşuyor. Donanımlı araçlarımız ve geniş filomuz ile İzmir’in her semtine aynı gün 7/24 hizmetimizde bulunmaktadır. Örneğin çamaşır makineniz bozuldu acil de işiniz var hemen 444 78 56 yı arayabilirsiniz. Gaziemir siemens servisi tecrübeli eleman ve donanımlı araçlarıyla hizmetinizde olacaktır.

Gaziemir, İzmir’in en önemli metropol ilçelerinde birisidir. Bu yüzden İzmir Gaziemir Siemens servisi izmir servislerimiz arasında çok tercih edilen servisimizdir. Üstelik eşyalarınıza bozulan parçaların yerine takılan parçaların 1 yıl da garantisi vardır. Bu garanti aynı parçanın bozulması sorununda 1 yıl ücretsiz bakım ve o parçanın ücretsiz değişimi anlamına gelir.

İzmir Siemens Servis Hizmeti Almak için Tıklayınız