Çiğli Siemens Servis

Çiğli İzmir’in ilçelerinden biridir. Adı ise eski tarihlere dayanmaktadır. Eski zamanlarda burada yaşayan kişiler bölgeye çok çiğ düşmesi nedeniyle buraya Çiğli ismini uygun bulmuştur. Denize yakınlığı ile çok sevilen bir ilçedir. Firmamız Çiğli Siemens servis hizmetine devam etmektedir. Çiğli’de bir çok noktaya hakim ve hızlı servis ağı ile sınırsız bir hizmet sunmaktadır. Tam donanımlı araçlarımız bizleri diğer yetkili servislerden farklı kılan en önemli ayrıntımızdır.

Müşterilerimizin bize olan inancı ve memnuniyeti ile gün geçtikçe büyüyen yetkili servisimizin amacı daima sizlere daha iyisini sunmaktır. Teknolojinin en üst düzey donanımlarının yer aldığı araç filomuzda, Bluetooth sistemi mevcut bulunmaktadır. Bu sayede sizlerden gelen tüm arıza talepleri için; çağrı merkezimize gelen arıza bildirimleri araçlarımıza direkt olarak ulaşır ve anında size en yakın olan aracın yönlendirilmesi sağlanır.

Çiğli Siemens servis hizmetimizden yararlanmak için 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Teknolojinin tüm imkanlarını güncel şekilde kullanıyor olmamız farkımızı ortaya koymaktadır. Çiğli Siemens servis olarak sizlerden aldığımız olumlu yorumlar ve memnuniyetiniz bizlerin gurur kaynağıdır. Güler yüzlü bir servis hizmeti almak için bizlere bir telefon açmanız yeterlidir. Aynı zamanda yedek parçalarımızda 1 yıl süre ile garanti vermekteyiz. Sizlerde işini ustalıkla yapan ekibimiz ve memnuniyet garantili hizmetimizle tanışmak için bizlere ulaşabilir, farkımızı fark edebilirsiniz.

İzmir Siemens Servis Hizmeti Almak için Tıklayınız