Bayraklı Siemens Servis

Siemens, kullandığı üstün teknolojisi sayesinde hayatımızı kolaylaştıran dünyaca ünlü bir marka olup, kaliteyi yakalamak isteyenlerin ortak tercihidir. Türkiye’ de, uzun ömürlü beyaz eşyalarıyla ve üstün hizmet anlayışıyla, müşterilerin en çok tercih ettiği marka olmayı başaran Alman markası Siemens, üretimini yaptığı her ürünü, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı hedefleyerek üretmektedir.

Bayraklı Siemens Servis olarak bizler de en iyi hizmeti vererek ve siz değerli müşterilerimizin sahip olduğu Siemens marka beyaz eşyanızın gerek yerinde gerekse teslim alıp tamirini yaparak, müşteri memnuniyetinin devamını sağlamayı amaçlamaktayız. Bayraklı Siemens Servis olarak, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Ankastre bulaşık makinesi, Kombi ve Klima servislerinde, müşteri odaklı hizmet sunmaktayız. Memnuniyetiniz ilkemizdir.

İşinde profesyonel ekibimiz Siemens Eşyanızı ihtiyacınıza göre gerek yerinde gerekse sizlerden teslim alıp, en kısa sürede sorunu giderip tarafınıza yeni gibi iadesi sağlanmaktadır. Değiştirilen parçalar da 1 yıl süreyle garantimiz kapsamındadır.Bayraklı Siemens Servis olarak donanımlı araçlarımızla İzmir ‘in her semtine hizmet vermekteyiz. Aynı gün servis hizmeti sunmak için çalışmaktayız. İzmir’in Bayraklı ilçesinde faaliyetini yürüten firmamız deneyimli ekip ve kadrosuyla sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

İşini profesyonelce yürüten firmamızın deneyimli personeli sorununuzu dinler ve kısa sürede çözüme kavuşturur.
İsterseniz izmirsiemensservisi.net internet sitemizden, isterseniz 444 78 56 nolu çağrı merkezimizden ulaşarak ihtiyacınız olan hizmeti firmamızdan talep edebilirsiniz.

İzmir Siemens Servis Hizmeti Almak için Tıklayınız